İletişim

İletişim” hakkında 12 yorum

 1. Merhaba, podcastlerinizi itunes üzerinden takip ediyorum ama yayın sırasındaki alttaki müzik konusunda sıkıntım var. Çoğunlukla kulaklıkla dinlediğim için müzik hem sizin sesiniz üzerinde hem de konsantrasyon açısından olumsuz etki oluşturuyor.Belki hep aynı müziğin olmasının da bunda etkisi vardır. Yeni bölümlerde alttaki müziği kaldırmayı düşünür müsünüz?

 2. Tevfik Bey cok guzel bir program yapiyorsunuz, buyuk bir keyifle dinliyorum. Cok tesekkur ederim.
  İki bolum arasi daha yakin olursa iyi olacak. Ben sondan basladim ve muhabbet teorisi bolumleri bitmek uzere. Haftada 1 olsa super olur.
  Basarilar.

 3. Merhaba. Podcast‘leri iş dönüşü iPhone üzerinden yolda dinliyorum. Çok keyifli oluyor. Yalnız bazı yayınlarınızda sesiniz hiç gelmiyor. Özellikle ilk yayınlarınızda sizin sesiniz çok geliyorken, konuklarınız az geliyordu. Şu an Bilge Demirköz ile uzay radyasyonu yayınını dinliyorum. Bilge hanımın sesi capcanlı, sizin sesiniz ise ses ayarı en sonda olduğu halde mırıltıdan öteye geçmiyor ki müziği bu ayarda dinletemiyorum bile 🙂 Başarılar dilerim. İyi çalışmalar.

 4. Programınızı çok beğeniyorum ancak son bölümlerde Tevfik Uyar konusurken seste rahatsız edici bozulma oluşuyor (s seslerinde). İleri ki bölümlerde bu problemi düzeltirseniz süper olur.

 5. Merhaba. Podcastinizi keyifle takip ediyordum İTunes üzerinden. Fakat bugün oradaki podcast akışında Muhabbet Teorisi’ni göremedim. Aramalarda da çıkması.
  İTunes’ten kaldırıldı mı yoksa bir hata mı oldu acaba? Buradaki yorumları kontrol ettiğimde bir tür sunucu sorunu yaşadığınızı söylemişsiniz ama… Haber vermek istedim.

  1. Merhaba! iTunes’tan “Açık Bilim Podcast” diye arayabilirsiniz. Artık çatı bir kanal haline geldik. Başka programlar da olacak.

Bir Cevap Yazın